Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » „Akademickie” zwycięstwa i powołanie do reprezentacji!

„Akademickie” zwycięstwa i powołanie do reprezentacji!

„Akademickie” zwycięstwa i powołanie do reprezentacji!

Bardzo dobrze tydzień rozpoczęli najmłodsi piłkarze Lubawskiej Akademii Piłkarskiej. Występujący pod nazwą Motor zawodnicy wygrali pięć z sześciu rozegranych spotkań. Powody do zadowolenia ma także Constract.
Orlicy (rocznik 2005-2006) grali w poniedziałek dwa turnieje na Stadionie Łazienkowskim. W gr. 10. Motor I wygrał 2:1 „bratobójczy” pojedynek z Constractem II i rozbił Poncio II Lidzbark Welski aż 8:0. KSC było jeszcze bardziej bezlitosne i strzeliło gościom o dwie bramki więcej.
Z kolei w gr. 9 Motor II przegrał 0:2 z „Jedynką” Constractu i wysoko pokonał Poncio I (7:0). W pojedynku „Konstruktorów” z Poncio padł wynik 5:1. Za tydzień kolejne turnieje w Lubawie.

We wtorek na boisku orlik rywalizowała grupa żaków (rocznik 2007-2008). Tu lubawianie także nie byli gościnni wcale. „Akademicy” rozgromili Polonię Iłowo 12:0 i Olimpię Olsztynek 7:0. W meczu Polonii z Olimpią padł wynik 13:0. Za tydzień kolejny turniej w Iłowie.

W piątek na stadionie w Lubawie zagrają jeszcze dwie drużyny żaków prowadzone przez LAP: Motor II zmierzy się z Wkrą Działdowo I, a Lider Złotowo z Wkrą Działdowo II.

Dodajmy jeszcze, że na początku tygodnia miła wiadomość napłynęła także z Olsztyna, gdyż Karolina Taranowska (rocznik 2005) otrzymała powołanie do kadry województwa młodziczek na mecz z reprezentacją Mazowsza. Powołanie od trenera Marka Maleszewskiego jest tym bardziej godne odnotowania, że Karolina jest młodsza od większości innych zawodniczek nawet o 3 lata!

Materiał: Błażej Urbański/ www.lubawa.wm.pl

1-269212 3-269213

 

Komentarze

Komentarze

Scroll to top