Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » “Akademicy” na podium w Suszu

“Akademicy” na podium w Suszu

W niedzielę w Suszu odbył się halowy turniej piłki nożnej Kronen Cup 2015 dla zawodników. Wzięły w nim udział trzy drużyny Lubawskiej Akademii Piłkarskiej. Nasza “Trójka” zajęła 10. miejsce, “Dwójka” była 8, a “Jedynka” dotarła do finału, gdzie niestety przegrała 2:3 z Wojtasem Prabuty.
Impreza przebiegała we wspaniałej atmosferze, a organizatorzy przygotowali dla dzieciaków fajne nagrody rzeczowe, puchary i piękne medale. “Akademicy” poza miejscem na podium mieli jeszcze jeden powód do zadowolenia, gdyż królem strzelców turnieju w Suszu został Kacper Kruszewski, zdobywca 9. goli.

Składy:
LAP I: Julek Senkowski, Filip Fafiński, Błażej Chyrzyński, Dawid Kuczyński, Kacper Kruszewski, Karolina Taranowska, Maciej Kolasa, Antek Urbański

LAP II: Paweł Malinowski, Dawid Pruchniewski, Mikołaj Zegadło, Błażej Tański, Jacek Witkowski, Igor Wiśniewski, Maciej Szpanowski, Marcin Błaszkiewicz

LAP III: Oskar Jackiewicz, Mateusz Ornowski, Kacper Zawadzki, Antek Biczkowski, Bartek Rafałowicz, Oliwer Gorczyc, Patryk Kowalkowski, Ignacy Łazarewicz