Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
безумный макс: дорога ярости онлайн
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Championi zaliczyli sprawdzian pozytywnie

Championi zaliczyli sprawdzian pozytywnie

Championi zaliczyli sprawdzian pozytywnie

W dniach od 10 do 11 kwietnia w Szczecinie odbywał się Turniej Polish Fighter Cup, a więc konfrontacja w stójce uderzanej, w którym brali udział zawodnicy z sekcji kickboxingu, karate, taekwondo i MMA. Impreza ogólnopolska, otwarta , gdzie dla nas była to znakomita okazja sprawdzenia się w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski Kadetów, które w tym roku organizowane będą także przez klub CSW Champion jak w minionym roku lecz tym razem w Lidzbarku Welskim w terminie 15-17 maja br.
W Szczecinie team lubawski reprezentowało sześciu zawodników, którzy startowali w formule walki kick-light osiągając następujące wyniki:
I miejsce w kat wag do -54 kg Hubert Łaniewski (kadet)
I miejsce w kat wag do -60 kg Konrad Łaniewski (kadet)
I miejsce w kat wag do +64 kg Marta Lipka (juniorka)
II miejsce w kat wag do -60 kg Damian Gadulski (kadet)
II miejsce w kat wag do -78 kg Dawid Osicki (senior)
III miejsce w kat wag do -78 kg Marek Bielski (kadet)
Generalnie rzecz biorąc przegląd zawodników w konfrontacji z zawodnikami z innych styli walki można uznać za udany zwłaszcza, jeśli chodzi o kadetów ponieważ przed nimi czekają starty w pucharach świata (Innsbruck w Austrii), Europy (Krynica Zdrój) i najważniejsze wydarzenie to Mistrzostwa Polski Kick-light (Lidzbark).
Świetną formę wciąż podtrzymują bracia Łaniewscy, którzy zdeklasowali niemalże swoich rywali oraz Damian Gadulski, który w finale musiał się zmierzyć ze swoim klubowym kolegą Konradem Łaniewskim. Potwierdza swój wysoki poziom także Marta Lipka choć nie ukrywam że nie było łatwo. Jej walki tym razem nie kończyły się przed czasem lecz w pełnym wymiarze i musiała je kończyć wygrywając jedynie na punkty natomiast pozytywnie swoją postawą zaskoczył debiutant Marek Bielski, który w walce o wejście do finału uległ minimalnie werdyktem niejedno głośnym, poza wymienionymi zawodnikami jako ostatni rywalizował Dawid Osicki, któremu na pewno nie można odmówić charakteru i determinacji choć wciąż wiele pracy przed nim czeka aby mógł nawiązać walkę z najlepszymi.
Już w najbliższą sobotę kolejne zmagania championów tym razem w Piasecznie podczas szkoleniowego seminarium z zakresu walki pointfighting, które prowadzone będzie przez znakomitą zawodniczkę i trenerkę Emilię Szabłowską i także praca ta skupiona jest w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski ale w wersji pointfighting, które będą miały miejsce w Lesznie w terminie 8-10 maja br. Tak więc trzymamy kciuki!

Materiał: Rafał Mazurowski, CSW Champion Lubawa

 

Komentarze

Komentarze

Scroll to top