Tu jesteś: Home » Wiadomości » Eliminacje rejonowe Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych

14.03.2018r. w hali sportowej w Rożentalu odbyła się I runda eliminacji rejonowych Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 rocznika 2005 i młodsi. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: SP Grabowo-Wałdyki (Gmina Lubawa), SP Lubawa, Gmina Iława, Gmina Ostróda, SP Lidzbark Welski. Na zawodach nie stawił się zespół SP Gietrzwałd. Drużyny rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubawie, którzy wygrali wszystkie mecze i awansowali do półfinału Mistrzostw Województwa. Awans do dalszeych gier wywalczył również zespół SP Grabowo-Wałdyki.

Skład drużyny SP Lubawa:

Jakub Kornat, Szymon Licznerski, Mateusz Jackowski, Oskar Dmochewicz, Patryk Lewandowski, Filip Fafiński, Kacper Raszkowski, Marcin Błaszkowski, Paweł Kępkowski, Dominik Kamiński.

Opiekunowie: Jerzy Sendlewski, Witold Fafiński

Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, pucharami i medalami. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki- Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.

Artykuł/zdjęcia: Jerzy Sendlewski, Witold Fafiński.