Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Głośne „Służby specjalne” w Kinie Pokój

Głośne „Służby specjalne” w Kinie Pokój

7637158.3„Służby specjalne” to jedna z najgłośniejszych polskich produkcji tego roku. Czy zaskoczy, czy zszokuje? Zapraszamy do Kina Pokój!

Film „Służby specjalne” to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. „Służby specjalne” pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o tych, którzy nie znaleźli pracy w cywilu. Gdy politycy orientują się, że likwidując Wojskowe Służby Informacyjne, pozbawiono Polskę oczu i uszu, jeden z byłych szefów W.S.I. dostaje zadanie zwerbowania oficerów do nowych służb, które mają powstać. Do jednej sekcji trafiają kapitan Janusz Cerat i pułkownik Marian Bońka z byłych W.S.I. oraz wyrzucona z ABW podporucznik Aleksandra Lach, pseudonim „Białko”. Pracując przy aferach z pierwszych stron gazet, każdy z oficerów będzie musiał zmierzyć się z demonem swojej przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą, dla kogo w pracują i w jakim celu.

[opis dystrybutora kino]
Projekcja w Kinie Pokój: od 10 do 16 października (z wyjątkiem poniedziałku, tj. 13 października) dwa razy dziennie o 18.00 oraz 20.00
Jakość:2D
Bilety: 13 zł normalny oraz 11 zł ulgowy dostępne w kasie oraz on line na: https://ekobilet.pl/mok-lubawa

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Scroll to top