Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Godzina „Zero” bardzo blisko

Godzina „Zero” bardzo blisko

Godzina „Zero” bardzo blisko

Kilkadziesiąt godzin pozostało do inauguracji I Ligi Futsalu. Trzeci sezon KS Constract Lubawa w drugiej klasie rozgrywkowej w Polsce staje się faktem. Choć na wielkie futsalowe emocje w Lubawie musimy poczekać do następnej Soboty to głód meczów o stawkę widać na każdym kroku. Zespół przygotowania zaczął ponad 2 miesiące temu. Ogrom wykonanej pracy czeka na odbiór naszego inwestora, czyli jednej z najlepszych publiczności futsalowych w Polsce. Tak to lubawscy kibice są głównym, najważniejszym i nieodzownym fundatorem emocji . Kibice to nasz największy motywator, to ludzie których sportowa pasja oraz spontaniczne podejście do sportu powoduje, że „Chcieć To Móc” . To dla tej niesamowitej publiczności coraz większa grupa ludzi pracuje, by dać kibicom tą nieopisaną sportową radość.

Nasz niedzielny przeciwnik to drużyna MOKS Słoneczny Stok Białystok. Przeciwnik z pewnością niezwykle wymagający. O jakości zawodników z wschodniej ściany naszego województwa świadczy, że z dobrym skutkiem funkcjonują tam dwie drużyny Futsalowe na poziomie pierwszej ligi. Ponadto kilka lig środowiskowych i co by nie było Ekstraklasowa Jagielonia co roku udowadniająca, że szkolenie i praca z młodzieżą stoi tam na bardzo wysokim poziomie. Wychowankowie Białostockich szkółek co roku wyjeżdżają z miasta i z powodzeniem podbijają najbogatsze kluby w Polsce. Nasz najbliższy przeciwnik to bardzo ciekawa mieszanka zawodników typowo futsalowych jak i trawiastych o nieprzeciętnych umiejętnościach technicznych i doskonałej wydolności.

Zadanie z pewnością trudne jednak jak najbardziej wykonalne. Po ostatnim spotkaniu mamy sporo do udowodnienia zaskakująca wysoka porażka w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu stanie się powodem do jeszcze większej motywacji i zaangażowania. A że zespół z Białegostoku można pokonać udowodniliśmy w poprzednim sezonie w hali przy ul. Św. Barbary. Wyrachowana, przemyślana i spokojna gra to chyba najlepszy sposób na ten zespół. Z pewnością nie możemy pozwolić sobie na zbyt otwarty futsal. Przeciwnicy wyróżniają się dużą szybkością konstruowani kontr i co gorsze potrafią je wykorzystywać.

Pierwsze spotkanie to z pewnością wiele niewiadomych, cały czas nie znamy kadry meczowej na najbliższe spotkanie.

Na te i inne pytania poprosimy o odpowiedź trenerów w STUDIO FUTSAL naszym najnowszym futsalowym programie KS CONSTARCT TV, który już dziś wkrótce ukaże się na naszym „YouTubowym” kanale https://www.youtube.com/channel/UCjlIgpFA9-NJ5N7LZX9PZPg

Już teraz prezentujemy oficjalne loga naszego „Najmłodszego Dziecka”

Materiał: KS Constract1

2

IMG_0855

Komentarze

Komentarze

Scroll to top