Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Gorąco na lubawskich kortach

Gorąco na lubawskich kortach

W miniony czwartek zakończyła się Wakacyjna Liga Tenisa Ziemnego zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie w ramach projektu „Wakacje pełne ruchu”. O miano najlepszego zawodnika miesiąca lipca, na  obiektach lubawskiego OSiRu rywalizowało piętnastu tenisistów.

Spotkania rozgrywane były od poniedziałku do piątku w systemie „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce przypadło Danielowi Osmańskiemu, który zdobył 42 punkty. Walka o drugie miejsce była bardzo zacięta. Radosław Gajewski oraz Martyn Michalak zgromadzili na swoim koncie tę samą ilość punktów – 35 i o zajęciu drugiego miejsca zadecydował bilans bezpośrednich spotkań, który lepszy miał Gajewski. Tym samym druga lokata przypadła Radkowi Gajewskiemu. Trzecie miejsce zajął wspomniany Martyn Michalak. Tuż za podium z 34 punktami uplasował się Bartosz Karczewski. Piąte miejsce przypadło Kacprowi Sendlewskiemu. Szósty był Błażej Karczewski. Siódma pozycja to Daniel Turulski. Ósme miejsce należy do Dembskiego Błażeja. Zaś Karol Karkut, Mateusz Machnowski, Sławek Karczewski, Kamil Tarnowski, Krystian Okołowski, Karol i Paweł Jakubowski zajęli kolejno dziewiąte, dziesiąte, jedenaste, dwunaste, trzynaste, czternaste i piętnaste miejsce. Po rozegraniu ostatniej kolejki, trzej najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali medalami, które wręczone zostały przez dyrektora lubawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacka Różańskiego.

Tenisiści, którym nie udało się zdobyć miejsc premiowanych medalami otrzymali nagrody pocieszenia w postaci słodkich smakołyków. Od piątku (01.08.2014 r.) trwa kolejna Wakacyjna Liga Tenisa Ziemnego. Tym razem zawodnicy rywalizują będą o miano najlepszego tenisisty miesiąca – sierpinia. Spotkania rozgrywane są codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 – 12:00. Istnieje możliwość dołączenia do rozgrywek w trakcie ich trwania, po zgłoszeniu się u animatora sportu.