Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » I MIEJSCE GIMNAZJUM LUBAWA W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW „MAZOWSZE NA SPORTOWO”

I MIEJSCE GIMNAZJUM LUBAWA W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW „MAZOWSZE NA SPORTOWO”

I MIEJSCE GIMNAZJUM LUBAWA W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW „MAZOWSZE NA SPORTOWO”

30 września w hali sportowej przy Zespole Szkół w Zawidzu Kościelnym odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkoły pod nazwą „Mazowsze na sportowo”.

W turnieju wzięły udział trzy szkoły, które rywalizowały systemem „każdy z każdym” 2×15 minut.

Do rywalizacji stanęli gospodarze turnieju czyli Gimnazjum w Zawidzu Kościelnym, Gimnazjum Czerwińsk, oraz nasza drużyna Gimnazjum Lubawa.

Nasi zawodnicy którzy na co dzień są uczniami klasy sportowej przy Gimnazjum w Lubawie pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując I miejsce w turnieju, prezentując duże umiejętności taktyczne i techniczne.

Turniej był okazją do zaprezentowania się naszych dwóch drużyn dziewczęcych, które miały okazję rozegrać spotkania towarzyskie ze swoimi koleżankami z Zespołu Szkół w Zawidzu Kościelnym. Nasz pierwszy zespół w skład którego weszły uczennice trzeciej klasy sportowej zaprezentowały się bardzo dobrze wygrywając swój mecz 8:5. Natomiast drugi nasz zespół który dopiero rozpoczął naukę w pierwszej klasie sportowej po bardzo ambitnej grze przegrał 3:7 lecz w tym przypadku ważniejsze od wyniku było zebranie tak bardzo potrzebnego doświadczenia. Dla wszystkich naszych drużyn wielkie gratulacje za postawę i grę w dzisiejszych zawodach.

Wyniki spotkań chłopców:

  1. Gimnazjum Lubawa – Gimnazjum Czerwińsk 26:10

  2. Gimnazjum Zawidz Kościelny –Gimnazjum Czerwińsk 17:8

  3. Gimnazjum Lubawa –Gimnazjum Zawidz Kościelny 20:15

Tabela końcowa

  1. Gimnazjum Lubawa

  2. Gimnazjum Zawidz Kościelny

  3. Gimnazjum Czerwińsk

Nasz zespół wystąpił w składzie: Dawid Rychlicki, Dominik Sosnowski, Radosław Gajewski, Martyn Michalak, Piotr Kozłowski, Adrian Kowalski, Miłosz Nosowicz, Maciej Galiński, Julian Waśniewski, Błażej Dembski, Wiktor Witka, Karol Zelmański. Opiekun: Andrzej Wiergowski.

Opracował: Gimnazjum w Lubawie

Komentarze

Komentarze

Scroll to top