Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » II Centralne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

II Centralne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W Jamowie Lubelskim odbyła się II Centralne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Kolejna dwójka wywalczyła awans do finału OOM w kat. wag do 50 kg pierwsze miejsce wywalczył Michał Zawadzki a ważący 76 kg Kacper Łuczak zajął miejsce trzecie. Zawody finałowe odbędą się w dniach 26-28.06.2015 r. w Radomiu. Wcześniej awans zdobyli Wojciech Świątkowski, Patryk Rożentalski i Filip Januszewski. Patryk i Filip dziś rozpoczynają start w Turnieju Międzynarodowym w Poznaniu. Startują jako reprezentanci Polski w ramach rywalizacji o wyjazd na Mistrzostwa Świata i Europy.