Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » UM Lubawa » Informacja o akcji przewonienia gazu ziemnego

Informacja o akcji przewonienia gazu ziemnego

Informacja o akcji przewonienia gazu ziemnego

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. Oddział w Gdańsku Zakład w Olsztynie informuje, o planowanej akcji przewonienia gazu ziemnego, która zostanie przeprowadzona na terenie miasta i gminy Lubawa w terminie 20, 21, 23 i 24 października 2014r.
Akcja przewonienia gazu ziemnego polega na zwiększeniu ilości środka nawaniającego w sieci gazowej. W związku z tym zapach gazu stanie się intensywniejszy, co umożliwi wykrycie ewentualnych nieszczelności sieci lub instalacji gazowych. Akcja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dostaw gazu do odbiorców.
Kontrolę i naprawę sieci gazowej przeprowadzą służby Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o. o., natomiast usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach i urządzeniach gazowych należy do obowiązków właścicieli lub administracji obiektów.
 W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu należy niezwłocznie powiadomić Pogotowie Gazowe pod numerem tel. 992.
O w/w fakcie PSG sp. z o. o. Oddział w Gdańsku Zakład w Olsztynie powiadamia również odbiorców gazu za pomocą komunikatów w Gazecie Olsztyńskiej w pierwszym dniu wzmożonego nawonienia.

Komentarze

Komentarze

Scroll to top