Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » IV Walentynkowy LAP Cup w Lubawie

IV Walentynkowy LAP Cup w Lubawie

IV Walentynkowy LAP Cup w Lubawie

W sobotę, 17 lutego, do Iławy na Mały Jeziorak Cup jadą chłopcy z rocznika 2008. Z zaproszenia organizatorów skorzystało 8 drużyn, w tym Lubawska Akademia Piłkarska. Nasi zawodnicy trafili do gr. B, gdzie ich rywalami będzie „Dwójka” gospodarzy, Wkra Działdowo, Stomil Olsztyn i Wisełka Bydgoszcz. W gr. A poza „Jedynką” Małego Jezioraka zagrają GKS Wikielec, SKS Szczytno, Beniaminek 03 Starogard Gd. i Jedynka Reda. Pierwszy mecz LAP rozegra już o godz. 8.40.

Z kolei w niedzielę, 18 lutego, o godz. 9 wystartuje IV Walentynkowy LAP Cup, w którym co roku rywalizują 9-latkowie. Tym razem na boisku w hali przy ul. Św. Barbary w Lubawie o zwycięstwa walczyć będzie 9 drużyn, z czego 6 przyjezdnych, bowiem aż 3 reprezentować będą barwy gospodarzy, czyli Lubawską Akademię Piłkarską. Oto jak przedstawia się podział na grupy:
• gr. A: LAP I, Sokół Ostróda II, Delfin Rybno
• gr. B: LAP II, Sokół Ostróda I, Jeziorak Iława
• gr. C: LAP III, Drwęca Nowe Miasto Lub., Poncio Lidzbark Welski
Jak zwykle w trakcie emocji sportowych będzie można skorzystać ze słodkości oferowanych w kawiarence, którą zaopatrzą Rodzice naszych małych piłkarzy. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Z kolei w następny weekend, w niedzielę 25 lutego, „Akademicy” pojadą do Żuromina na Wkra Cup pod patronatem Łukasza Teodorczyka, reprezentanta Polski i napastnika Anderlechtu Bruksela. Tam zmierzą się z Mławianką Mława, Kasztelanem Sierpc, gospodarzami, Polonią I i II Warszawa, Junakiem Warszawa, a także z Akademią Piłkarską Piotra Reissa.

materiał:LAP

Komentarze

Komentarze

Scroll to top