Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Koncert Andy’ego Egerta z zespołem

Koncert Andy’ego Egerta z zespołem

Koncert Andy’ego Egerta z zespołem

10 marca o godz. 19:00 na Wichrowym Wzgórzu w Lubawie odbył się koncert Andy’ego Egerta z zespołem. Rozpoczął się od kilku solówek, po których do muzyka dołączył zespół.

Andy Egert (Szwajcaria) – doskonały harmonijkarz, jeden z czołowych gitarzystów bluesowych Europy, wokalista o energetyzującym głosie. Muzyk z feelingiem, z kraju zegarków i banków – Szwajcarii. Jego zespół, to jedna z najbardziej aktywnych formacji, jeśli chodzi o liczbę granych koncertów w centralnej części Starego Kontynentu. Andy i jego ekipa występowali na największych europejskich festiwalach, na których rozbrzmiewa dwunastotaktowiec – grali w we Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polska, Litwa, krajach Beneluksu, wszędzie ujmując publiczność tradycyjnym bluesem inspirowanym dokonaniami Erica Claptona, Freddie Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera i Roberta Johnsona! Dziesięciolecie działalności artystycznej formacji Andy Egerta to także trzy studyjne albumy, z których ostatni, “Made in Switzerland”, został bardzo dobrze przyjęty przez prasę muzyczną.

Andy Egert i jego bluesowy zespół jest jednym z najczęściej pojawiających się na żywo szwajcarskich grup, cieszących się wysokimi notowaniami wśród odbiorców w ostatniej dekadzie. Po trzech albumach studyjnych, zespół świętuje obecnie 10 rocznicę z mocnym i dynamicznym albumem – live, prezentującym blues w najlepszym wydaniu spod znaku Erica Claptona, Freddiego Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera oraz Roberta Johnsona!

Komentarze

Komentarze

Scroll to top