Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Legia wygrała nie tylko z Celtikiem

Legia wygrała nie tylko z Celtikiem

Legia wygrała nie tylko z Celtikiem

W środę 30 lipca zakończyła się Wakacyjna Liga Piłki Nożnej zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie w ramach projektu „Wakacje pełne ruchu”. O miano najlepszej drużyny miesiąca lipca, na obiektach lubawskiego OSiRu rywalizowało dziewięć drużyn. Każda drużyna złożona była z 5 zawodników oraz rezerwowych. Mecze rozgrywane były w poniedziałki, środy oraz piątki w systemie „każdy z każdym” od 16 lipca.
Najlepszą drużyną okazała się Legia Fans Team. Drugie miejsce wywalczył Dill Team. Zaś miejsce trzecie przypadło ekipie FC Tornister. Po rozegraniu ostatniej kolejki, trzy najlepsze drużyny nagrodzone zostały medalami, które wręczone zostały przez Jacka Różańskiego, dyrektora lubawskiego ośrodka sportu. Drużyny, którym nie udało się zdobyć miejsc premiowanych medalami otrzymały nagrody pocieszenia w postaci słodkich smakołyków.
Już w piątek 1 sierpnia rusza kolejna Wakacyjna Liga Piłki nożnej. Tym razem drużyny rywalizować będą o miano najlepszej drużyny sierpnia. Mecze rozgrywane będą w każdy poniedziałek, środę i piątek miesiąca od godz. 12.00 – 14.00. Zapisy od piątku (1.08.2014r.). Istnieje możliwość dołączenia do rozgrywek w trakcie ich trwania, po zgłoszeniu u animatora sportu.

Materiał: OSiR Lubawa

Komentarze

Komentarze

Scroll to top