Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Międzynarodowy Turniej Bałtyckiej Ligi młodzików w Lubawie

Międzynarodowy Turniej Bałtyckiej Ligi młodzików w Lubawie

9 maja 2015 roku w Lubawie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Bałtyckiej Ligi młodzików w zapasach styl klasyczny o Puchar Burmistrza Miasta Lubawa. W turnieju wystartowało 70 zawodników z 17 klubów. Zawodnicy z lubawskiego “Sokoła” zdobyli 4 medale: I m w kategorii do 35 kg zdobył Hubert Januszewski, II w tej samej wadze był Jakub Giziński, w wadze do 42 kg II miejsce zajął Przemysław Rożentalski również na II miejscu start zakończył Radosław Gajewski walcząc w kategorii do 53 kg. Klasyfikacja drużynowa: