Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Lubawy w zapasach w stylu klasycznym

Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Lubawy w zapasach w stylu klasycznym

10 maja w sobotę odbył się w Lubawie Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Lubawy w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział 13 klubów w tym jeden z Litwy. Tym bardziej cieszy wysoka pozycja w klasyfikacji drużynowej lubawskiego Sokoła, który uplasował się na 2 pozycji ustępując miejsca tylko Granicy Gdańsk, a wyprzedzając Warmię z Lidzbarka Warmińskiego. Wysokie miejsce lubawskiego klubu nie jest zaskoczeniem. W zawodach wzięło udział 14 lubawskich zapaśników, z których połowa stanęła na podium. W swoich kategoriach wagowych zwyciężyli Patryk Rożentalski, Filip Januszewski oraz Kacper Łuczak. Po brązowe medale sięgnęli natomiast Szymon Jędrychowski, Kacper Rudowski, Radosław Gajewski oraz Wojciech Świątkowski.

Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych promująca zapasy.

Materiał: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie