Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lubawie

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lubawie

25 października w Lubawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wzięły udział 22 kluby z całej Polski. Nasz lubawski Sokół uplasował się na 3. miejscu. Na tak dobry wynik klubu złożyły się bardzo dobre wyniki naszych zawodników. W zawodach „nasi” zdobyli dwa srebrne medale – Filipa Januszewskiego w kat. do 38 kg oraz Radosława Gajewskiego w kat. do 53 kg. Na trzecim stopniu podium również nie zabrakło lubawian. „Brązy” zdobyli: Wojciech Świątkowski (kat do 42 kg.), Szymon Jędrychowski i Kacper Łuczak (kat. do 85 kg).