Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w zapasach w stylu klasycznym

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w zapasach w stylu klasycznym

W Piotrkowie Trybunalskim w dniach 12-14.06. 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W stawce ponad 180 zawodników wystartowało 5 zapaśników z MLKS “Sokół” Lubawa. Bardzo dobrze spisał się Przemysław Rożentalski zdobywając pierwsze miejsce i złoty medal w kategorii wagowej do 42 kg. Wynik ten jest największym osiągnięciem Przemka w dotychczasowej krótkiej karierze. Drugie miejsce w kat. do 53 kg zajął Radosław Gajewski. Radek był faworytem tych zawodów niestety prowadząc 6:0 w walce finałowej chwila nieuwagi spowodowała utratę punktów i przegraną na plecy. Mimo to wynik ten również jest największym jego osiągnięciem. Bliski zdobycia medalu był Jakub Giziński który zajął 5 miejsce. W zawodach wystartowali również Igor Ewertowski i Maciej Florkowski. MLKS “Sokół” w klasyfikacji klubowej uplasował się na VI miejscu.

Materiał: Sokół Lubawa