Tu jesteś: Home » Wiadomości » Młodzicy “Sokoła” z czterema medalami

Młodzicy “Sokoła” z czterema medalami

W dniu 30.09.2017 r. młodzicy “Sokoła” przywieźli cztery medale i 8 pkt. Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży z Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików w zapasach w stylu wolnym. Zawody odbyły się w Świeciu a startowało w nich 104 zawodników z 26 klubów. W klasyfikacji drużynowej MLKS “Sokół” Lubawa sklasyfikowany został na V miejscu. Indywidualnie w kategorii do 47 kg II miejsce zajął Hubert Januszewski, brązowe medale zdobyli 38 kg- Łupaczewski Jakub, 42 kg – Zawadzki Nikodem oraz w wadze do 59 kg – Łużyński Filip. Pozostali zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach: 47 kg – Igor Ewertowski 14 m, 54 kg- Dawid Empel 14-17 m, 59 kg – Łukasz Stawiarski 12 m,