Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Chełmie

Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Chełmie

Młodzi zapaśnicy Sokoła startowali w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Chełmie. Swój życiowy sukces odniósł Igor Ewertowski zdobywając w kat. wag. do 35 kg srebrny medal. Z dobrej strony pokazali się także: Giziński Jakub 38 kg, Kłosowski Jakub 47 i Łużyński Filip 42 kg, cała trójka sklasyfikowana została na V miejscach. Pozostała dwójka zajęła: 13 m Łupaczewski Jakub i 16 m Januszewski Hubert. Wszyscy zawodnicy walczyli ambitnie a dopingowanie ich walk z narożnika było wielką przyjemnością. Nasi zawodnicy mieli okazję poznać i rozmawiać z Katarzyną Krawczyk, która wywalczyła awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w Brazylii .Gratulujemy dobrych walk i życzymy dalszych sukcesów.