Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Oni nie mają wakacji. 10 zawodników CSW Champion Lubawa reprezentantami Mistrzostw Świata Rimini 2014!!!

Oni nie mają wakacji. 10 zawodników CSW Champion Lubawa reprezentantami Mistrzostw Świata Rimini 2014!!!

Oni nie mają wakacji. 10 zawodników CSW Champion Lubawa reprezentantami Mistrzostw Świata Rimini 2014!!!

Ogromnym sukcesem może się poszczycić lubawski klub kickbokserski CSW Champion, który w swoim składzie posiada aż 10 reprezentantów Mistrzostw Świata, które odbędą się tego roku już od 6 do 14 września w Rimini we Włoszech! Siłę lubawskiego teamu stanowią nie tylko lubawianie, ponieważ wśród kadrowiczów znajduje się także czwórka zawodników pochodzących z Lidzbarka Welskiego! A o to kadrowicze:
Juniorka: Sandra Szczesiak, kadeci: Oliwia Lóźniewska, Paulina Turulska, Hubert Łaniewski, Konrad Łaniewski i Jakub Leliwa (wszyscy Lubawa), Oliwia Piotrzkowska, Oliwia Rucińska, Krystian Dolny i Wiktor Grochalski (wszyscy Lidzbark Welski).
O ich powołaniach zadecydowała ciężka praca treningowa, mnóstwo wyrzeczeń i poświęceń związanych z częstymi wyjazdami na obozy, zgrupowania kadry i przede wszystkim na zawody ogólnopolskie jak i też międzynarodowe, w których osiągnęli wysokie wyniki ostatniego 2014 roku!
Sandra Szczesiak – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Kick-light, ponadto podwójna srebrna medalistka Pucharu Świata na Węgrzech Pointfighting i Kick-light.
Oliwia Lóźniewska – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, vice Mistrzyni Polski w formule Kick-light, ponadto srebrna medalistka Pucharu Świata z Austrii Light-contact i wciąż aktualna złota Mistrzyni i brązowa medalistka Mistrzostw Europy kolejno w formule Kick-light i Light-contact.
Paulina Turulska – aktualna Mistrzyni Polski w formule walki Pointfighting, ponadto brązowa medalistka Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact. Brała udział także w Pucharze Świata w Austrii.
Hubert Łaniewski – aktualny Mistrz Polski w formule walki Kick-light, brązowy medalista Mistrzostw Polski w formule Light-contact, ponadto brązowy medalista Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact. Brał udział także w Pucharze Świata w Austrii.
Konrad Łaniewski – aktualny Vice Mistrz Polski w formule walki Light-contact, brązowy medalista Pucharu Świata na Węgrzech w formule Light-contact.
Jakub Leliwa – aktualny Mistrz Polski w formule walki Pointfighting, brał udział w Pucharach Świata w Austrii i na Węgrzech.
Oliwia Piotrzkowska – aktualna vice Mistrzyni Polski w formule walki Kick-light, wciąż aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w formule Kick-light.
Oliwia Rucińska – aktualna Mistrzyni Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, ponadto podwójna brązowa medalistka Pucharu Świata na Węgrzech Pointfighting i Light-contact.
Krystian Dolny – aktualny Mistrz Polski w formule walki Pointfighting.
Wiktor Grochalski – aktualny Mistrz Polski w formułach walki Pointfighting i Light-contact, brał udział w Pucharach Świata w Austrii i na Węgrzech.
Dwukrotnie championi doświadczyli już swój udział w Italii co prawda jedynie w Pucharach co nie ulega wątpliwości że ranga była o wiele niższa a niżeli teraz w Mistrzostwach, pomimo to nigdy z pustymi rekami nie wracaliśmy, czy tym razem będzie podobnie? Zobaczymy… Zapewne poza dyspozycją o wyniku decydować może szczęście np. na kogo w losowaniu trafimy? Dziś jedynie zdradzę jakie rywalki może spotkać na swojej drodze Sandra Szczesiak, w swojej kategorii wagowej na razie zgłoszonych jest 10 zawodniczek z takich państw jak: Meksyk, Włochy, Grecja, Chorwacja, Szwajcaria, Belgia, Niemcy i Turcja, oczywiście nie jest to jeszcze ostateczna liczba zawodniczek, ponadto pozostali championi, którzy biorą udział w mistrzostwach mają w swoich kategoriach wagowych między innymi: Kanadyjczyków, Portugalczyków, z Republiki Południowej Afryki, z Madagaskaru, Słowaków, z Bośni i Hercegowiny, Włochów, Greków, z Meksyku, Szwajcarów, Belgów, Niemców i Turków… Kolejne informacje będziemy na bieżąco podawać, tym czasem trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

TRENER KADRY KADETÓW: Rafał Mazurowski

Komentarze

Komentarze

Scroll to top