Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kto jeszcze nie ma mobilnego przewodnika po mieście?

Kto jeszcze nie ma mobilnego przewodnika po mieście?

01Aplikacja „Mobilny Przewodnik po Lubawie” powstała na zlecenie Urzędu Miasta Lubawa z myślą zarówno o turystach, jak i mieszkańcach Lubawy.

Aplikacja zawiera wiele informacji i funkcji. Jest najlepszym narzędziem, które pozwoli Ci „trafić do celu”, ponieważ zawiera funkcję geolokalizacji, czyli ustalenia położenia użytkownika i doprowadzenia go do miejsca, które szuka. Przewodnik jest również bogatym źródłem wiedzy o mieście – zarówno tej historycznej jak i rozrywkowej. Tutaj zawsze znajdziesz aktualny „rozkład jazdy” – czyli wszystkie imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkom oraz sportowym. Co więcej zaglądając do zakładki „Rozrywka” zawsze znajdziesz aktualny terminarz Kina Pokój.

To nie wszystko. Aplikacja zachęca również do aktywnego spędzenia czasu. W zakładce „Ciekawe miejsca” można znaleźć najciekawsze zabytki miasta oraz ich krótką historię, a w „Rekreacji” możliwości aktywnego spędzenia czasu na terenie miasta. Ponadto, w aplikacji można znaleźć adresy lokali gastronomicznych, hoteli oraz firm należących do „Karty Dużej Rodziny”.

Powyższa informacja to zaledwie „kropla w morzu”, bo tą aplikację musisz odkryć sam! Pobierz ją już dziś!

Czekamy na opinie oraz sugestie użytkowników. Zależy nam, by ta aplikacja była zarówno ciekawa, jak i funkcjonalna. Od razu informujemy, że nasz przewodnik będzie nieustannie aktualizowany i wzbogacany o nowe informacje.

Aplikacja będzie umieszczona w sklepach „Apple App Store” dla iPhone oraz „Sklep Play” dla Androida.

Zeskanuj kod i pobierz aplikację!

qr_podglad_kolor

 

Komentarze

Komentarze

Scroll to top