Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » PUCHAR POLSKI KADETÓW w zapasach styl klasyczny

PUCHAR POLSKI KADETÓW w zapasach styl klasyczny

W dniach 11-13.03. 2016 r. w Warszawie zawodnicy lubawskiego “Sokoła” wystartowali w PP kadetów, który jednocześnie był pierwszą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Finał Olimpiady odbędzie się w Lubawie w dniach 29.04. -1.05.  a prawo startu wywalczy po 16 najlepszych zawodników w każdej kategorii wagowej  po dwóch pucharach. Duże szanse na start w Lubawie wywalczył sobie  Filip Januszewski zdobywając brązowy medal w kat. do 46 kg. Ważne punkty zdobyli także: Kacper Łuczak 7 m – 85 kg, Rożentalski Patryk 8 m – 50 kg, Świątkowski Wojciech 12 m -50 kg, Błażej Licznerski 15 m – 69 kg oraz Gajewski Radosław 16 m – 63 kg. Ponadto Maciej Florkowski zajął 19 m a Przemysław Rożentalski 20 m. Kolejną i ostatnią  szanse na punkty do rankingu zawodnicy będą mieli za trzy tygodnie w Janowie Lubelskim. Gratulujemy Filipowi i życzymy wszystkim  powodzenia w kolejnych kwalifikacjach.