Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Sukces lubawskiego Sokoła w Radomiu

Sukces lubawskiego Sokoła w Radomiu

W dniach 18 – 20 października w Radomiu odbył się XLI Memoriał im. Władysława Miazio organizowany w ramach Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach startowało 201 zawodników z 49 klubów. W klasyfikacji końcowej lubawski Sokół poszybował wysoko i zajął 4. miejsce, co jest dużym sukcesem klubu. Na zawody pojechało 5 zawodników, a trzech z nich w swoich kategoriach wagowych zajęło miejsca na podium. Najlepiej wypadł  Łukasz Wojdat, który w swojej kategorii wagowej – 63 kg – zajął pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanął Jakub Jarzembowski (76 kg), a trzecie miejsce zajął Michał Zawadzki (kat. 42 kg).