Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » „Szlachetna Paczka” od przedszkolaków

„Szlachetna Paczka” od przedszkolaków

„Szlachetna Paczka” od przedszkolaków

Rodzice i dzieci z grupy „Smerfy” z Przedszkola Miejskiego w Lubawie uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie „Szlachetna Paczka”. Jest to projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Akcja opiera się na ofiarności prywatnych darczyńców, którzy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej potrzebujących ze społeczności lokalnej. Darczyńcą w projekcie Szlachetna Paczka może zostać każda zainteresowana osoba.

Dzięki ofiarności darczyńców, uczestniczących w naszej akcji przygotowana została paczka ( 4 pojedyncze paczki ) dla niepełnej rodziny z powiatu iławskiego, znajdującej się w trudnej sytuacji z powodu choroby i bezrobocia.

W paczce znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości, nowa odzież, zabawki, przybory szkolne i książki, odpowiednio do potrzeb rodziny a także drobne podarunki świąteczne.

W dniu 13 grudnia 2014 roku paczka została dostarczona do magazynu a następnego dnia doręczona zainteresowanej rodzinie.

Wszystkim darczyńcom – rodzicom, rodzinie i znajomym – składam serdeczne podziękowanie za szczerą, bezinteresowną pomoc finansową i organizacyjną w przygotowaniu Szlachetnej Paczki – Dorota Żmudzińska

Komentarze

Komentarze

Scroll to top