Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Uroczystość pożegnania absolwentów szkoły

Uroczystość pożegnania absolwentów szkoły

Uroczystość pożegnania absolwentów szkoły

„Szukajcie prawdy jasnego promienia. Szukajcie nowych nieodkrytych dróg” – to motto przyświecało nam na dzisiejszym spotkaniu – pożegnaniu absolwentów. Jest to uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez szkolnych.
Dyrektor szkoły Mirosław Kowalczyk pogratulował wszystkim ukończenia szkoły oraz podziękował tym, którzy osiągnęli znaczące wyniki w różnych konkursach, odnieśli sukcesy sportowe, angażowali się w pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, wręczając nagrody książkowe, rzeczowe, dyplomy i medale. Poznaliśmy nazwiska nominowanych do nagrody Super Absolwenta Szkoły, a szczegóły poznamy jutro, 24 czerwca na apelu kończącym rok szkolny.
Gościliśmy także rodziców tych uczniów, którzy zdobyli średnią ocen przynajmniej 5, 0 oraz wzorowe zachowanie. Z rąk dyrektora odebrali listy gratulacyjne.
Popołudniowe spotkanie uwieńczyła słowno-muzyczna część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy V a pod kierunkiem pani Bożeny Nowakowskiej i pana Michała Kanterewicza.
Szóstoklasiści ustąpili miejsca młodszym pozostawiając im słowa: Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy.

Artykuł/zdjęcia: Jolanta Knoblauch/ Łukasz Szauer

Komentarze

Komentarze

Scroll to top