Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Inne » AKCJA HARCERZY DZIAŁAJĄCYCH PRZY GIMNAZJUM W LUBAWIE

AKCJA HARCERZY DZIAŁAJĄCYCH PRZY GIMNAZJUM W LUBAWIE

AKCJA HARCERZY DZIAŁAJĄCYCH PRZY GIMNAZJUM W LUBAWIE

Pełni wiary w lubawskich gimnazjalistów postanowiliśmy przeprowadzić w Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich nabór połączony z akcją zarobkową.

W czasie przerw sprzedawaliśmy ciasto za symboliczną złotówkę, prowadziliśmy konkursy, m.in. zręcznościowe w łapaniu jak największej ilości mazaków, łamigłówki, czyli harcerskie szyfry. Można też było nauczyć się wiązać węzły, np. ratowniczy. Otwarta była również nasza harcówka, która na co dzień wydaje się być tajemnicą z wielkimi napisami „ZHP” na drzwiach, wyświetlaliśmy tam na rzutniku zdjęcia z naszych akcji, biwaków i zbiórek. 

Gimnazjaliści byli bardzo zaangażowani w akcję, szczególnie w konkursy! Cieszymy się wspaniałą atmosferą i ciepłym przyjęciem przez uczniów. Liczymy, że już niedługo, tj. w piątek o 17.00, zobaczymy się na zbiórce w harcówce! 

Drodzy Gimnazjaliści, ale również Licealiści! Jeśli ciekawi Was, co „w harcówce piszczy” i jak to jest być harcerzem, wędrować, śpiewać z przyjaciółmi przy ognisku, poznawać niezliczoną liczbę fantastycznych osób i przeżyć chwile pełne wzruszeń, zapraszamy Was do naszej drużyny!

 

Dziękujemy za pomoc w akcji Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie!

Czuwaj,

25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza.

Materiał: Gimnazjum Lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top