Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Środowiskowym Domu Samopomocy

Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Środowiskowym Domu Samopomocy

Bal Karnawałowo-Walentynkowy w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dnia 8 lutego br. w Karczmie „Nad Sandelą” odbył się Bal Karnawałowo-Walentynkowy, którego organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie. W zabawie wzięli udział mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Lubawie oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubawie, a także rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych. O stronę muzyczną Balu zadbał pan Jan Sarnowski, który specjalnie na tę okazję przygotował nowe aranżacje znanych i lubianych polskich szlagierów muzycznych.

Tegoroczny Bal odbył się w Tłusty Czwartek, więc oprócz pysznego obiadu i słodkich domowych wypieków na Gości czekały rumiane, apetyczne pączki. Właściciele Karczmy – Państwo Mergalscy zadbali także o piękną karnawałowo-walentynkową dekorację restauracji.

W trakcie trwania Balu, w przerwach między tańcami, odczytywano życzenia walentynkowe dla wszystkich zakochanych, natomiast żeby podkreślić karnawałowy charakter imprezy dla uczestników Balu przygotowano zabawy taneczne: „Gorące serca” oraz „Tańczący kapelusz”. Śmiechu było co niemiara, ale właśnie po to są bale, żeby bawić się, tańczyć i cieszyć z chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

W imieniu wszystkich uczestników tegorocznego Balu Karnawałowo-Walentynkowego składamy serdeczne podziękowania osobom, które swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniły się do zorganizowania tego wydarzenia.

materiał:ŚDS w Lubawie

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top