Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » „Biegnij, chłopcze, biegnij” poruszająca i prawdziwa historia od jutra w Kinie Pokój

„Biegnij, chłopcze, biegnij” poruszająca i prawdziwa historia od jutra w Kinie Pokój

7585649.3 Kolejny tydzień lutego w Kinie Pokój  otwiera polsko-niemiecko-francuski dramat wojenny „Biegnij, chłopcze, biegnij”. W główną rolę wcielili się bracia bliźniacy – Andrzej i Kamil Tkacz, obok nich na dużym ekranie można zobaczyć m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Grażynę Szapołowską czy Izabelę Kunę.

Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elisabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezpieczeństwa przyjął nową tożsamość – osieroconego Polaka wyznania rzymskokatolickiego. Wskutek dramatycznego splotu wydarzeń, chłopiec musi opuścić gościnny dom i rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę przez ogarnięty wojną kraj. Korzystając z pomocy polskich rodzin i przybranej tożsamości, próbuje przetrwać koszmar okupacji.

[opis dystrybutora kino]
Projekcja w Kinie Pokój: od 7 do 13 lutego, codziennie o godzinie 17.45  (tylko 2D)
Bilety do nabycia na miejscu lub on-line: https://ekobilet.pl/mok-lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top