Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej

Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce (Cyprian Kamil Norwid)

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za czas, cierpliwość, za ogrom przekazanej wiedzy, pomocne dłonie i za gorące serca. Dyrektor szkoły pani Elżbieta Kowalkowska złożyła podziękowania i życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń przyłączyli się także goście – burmistrz miasta Maciej Radtke, ks. dr Marcin Staniszewski, przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Zieliński i komendant policji Artur Sibilewski.

Dyrektor szkoły z tej też okazji wręczyła nauczycielom nagrody, a otrzymali je: Ewa Gomuła, Lucyna Wilczopolska, Beata Tarnowska, Barbara Michorowska, Renata Pokojska, Martyna Dmochewicz, Beata Bartnikowska, Iwona Czacharowska, Violetta Sławińska, Maria Ukleja, Alicja Waśniewska
i Mirosław Kowalczyk.

W części artystycznej przygotowanej przez Jolantę Knoblauch i Joannę Mazurowską wystąpili uczniowie klasy IV a i VI b oraz nauczyciele. Słowami poetów swoją wdzięczność złożyli za trud włożony w wychowanie, za wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy.

 

Artykuł/zdjęcia: Jolanta Knoblauch/Agnieszka Hejda

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top