Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Firma „ORiSTO” jest przyjazna rodzinie

Firma „ORiSTO” jest przyjazna rodzinie

Firma „ORiSTO” jest przyjazna rodzinie

logo_meble_do_lazienek

 

 

 

Oristo to firma z 80-letnią tradycją stolarską.
We wrześniu 1933 roku Teofil Ornowski otworzył w Tuszewie mały zakład rzemieślniczy gdzie zajmował się kołodziejstwem. W 1946 roku przeniósł warsztat do Lubawy i później uczył syna Stanisława. Po odbyciu praktyki u ojca Stanisław Ornowski zdobył tutaj czeladnika kołodziejstwa, a w 1964 roku został mistrzem w tej dziedzinie. Cztery lata później przejął i unowocześni ojcowiznę. Ponieważ zapotrzebowanie na koła i wozy konne zmalało Stanisław zmienił profil działalności i zaczął wykonywać okna oraz drzwi. Dlatego w tym samym roku roku zdał egzaminy i uzyskał tytuł mistrza stolarstwa. Zaowocowało to zmianą działalności i zatrudnieniem uczniów oraz pracowników.
W 1985 roku Krzysztof  Ornowski przejął zakład. W 1991 roku zrodził się pomysł produkcji mebli łazienkowych, później również kuchennych, korzystając z tej szansy zaczęły się pierwsze inwestycje i nowe pomysły na rzemiosło, a pierwsze produkty pojawiły się na rynku rok później. Krzysztof jako młody człowiek z głową pełną pomysłów rozpoczął dynamiczną pracę w nowo powstałym zakładzie, mieszczącym się w Montowie, 11 km od Lubawy. Nowy obiekt został wyposażony w nowoczesne linie technologiczne umożliwiające wykorzystanie najnowszych osiągnięć technicznych w przemyśle meblarskim.
Firma Oristo jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Zakład produkcyjny  sukcesywnie zwiększa powierzchnię produkcyjną dostosowując się do potrzeb wzrastającego zapotrzebowania na wyroby ORiSTO. Nowe maszyny i urządzenia technologiczne do produkcji mebli pozwalają sprostać seryjnej produkcji, jak i indywidualnym zamówieniom. Szeroka oferta mebli łazienkowych,  zadowoli najbardziej wymagających klientów. Produkowane meble spełniają wymogi norm Unii Europejskiej. Oristo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą,  która obsługuje kientów na terenie Polski jak również w krajach Unii Europejskiej  oraz poza nią.
Pamiątką po rodzinnych korzeniach w Lubawie jest wyjątkowe miejsce ,  w którym mieści się biuro i sklep firmowy Oristo meble Sp. z o.o., istniejący od 5 listopada 2001 roku. O wyjątkowości miejsca świadczy obecność muru obronnego Lubawy , do którego przylegają  pomieszczenia  naszej firmy. Jest on niecodziennym elementem wystroju wnętrza a jego wiek i trwałość łączą się niepodzielnie z wielopokoleniową historią Ornowskich związaną z rzemiosłem i biznesem.
W sklepie pokazane są wszystkie kolekcje mebli, które znajdują się w ofercie Oristo. Można tam znaleźć wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów na wyposażenie łazienki. W asortymencie sklepu jest kilka serii mebli, które charakteryzują się nowatorskimi wzorami, a także klasyczne modele .W skład tych serii wchodzą:
– szafki podumuwalkowe wiszące
– szafki podumywalkowe stojące
– słupki
– półsłupki
– komody
– lustra
– umywalki
Wszystkie meble cechuje wysoka jakość (materiały użyte do produkcji  mebli to  materiały uodpornione na  działanie wody), nowoczesna stylistyka i szeroka gama barw.  Dodatkowo w sklepie Oristo klienci znajdą baterie, ceramikę, wanny,  akcesoria, dodatki i wiele innych artykułów, które zadowolą niejednego wymagającego klienta. ZAPRASZAMY!!!
Dlaczego firma Oristo meble Sp. z o.o. bierze udział w programie KDR?
Firma Oristo zawsze brała czynny udział w życiu mieszkańców miasta i gminy Lubawa.  Udział w programie Karty Dużej Rodziny jest wyrazem świadomości, jak ważną i ciężką pracę wykonują rodzice wychowując swoje dzieci i wyrazem wielkiego uznania za tą pracę. Program może stać się ważnym elementem polityki samorządu, ułatwiającym dużym rodzinom życie codzienne i pozostawiającym w rodzinnych budżetach trochę więcej pieniędzy. Miejmy nadzieję, że ten program wpłynie pozytywnie na kształtowanie obrazu licznej rodziny i przekona, ze duża rodzina to powód do dumy.
Oferując dodatkowy rabat na cały asortyment Oristo chce zachęcić rodziny wielodzietne do zakupów w Sklepie Firmowym na ul. Kupnera w Lubawie , ponieważ oferowane przez nas meble wyróżniają się na tle innych wzornictwem , jakością wykonania oraz trwałością  . Zakup mebli w naszym sklepie to dobra inwestycja na wiele lat . Potwierdzeniem tego jest 5 letni okres gwarancji , który dajemy na nasze meble łazienkowe.

 

Dane firmy:
ORiSTO meble SP. ZO. O
Ulica Kupnera 11
14-260 Lubawa
Tel. (89) 645 23 50, 784 960 747
Strona: www.oristo.pl
Polub nas na Facebooku: ORiSTO

Tabela zniżek

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top