Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Firma „Prymet” jest przyjazna rodzinie

Firma „Prymet” jest przyjazna rodzinie

Firma „Prymet” jest przyjazna rodzinie

Firma „Prymet” powstała w 1995 roku. Od samego początku zlokalizowana jest w Lubawie przy ulicy Kupnera 82. Właścicielem firmy jest pan Bogusław Pryba, który zbudował firmę od podstaw. Od zawsze firma zajmuje się obróbką metalu.
Na początku funkcjonowania firmy pan Bogusław pracował w niej sam. Z upływem lat zatrudniał kolejnych pracowników. Obecnie w firmie pracuje 8 osób, a nauki zawodu uczy się 2 ucznów.
Progres widać również w innych aspektach funkcjonowania firmy. W ciągu prawie 20 lat funkcjonowania firmy zwiększyła się prawie 7-krotnie jej powierzchnia. Nieustanne dążenie do „zmian na lepsze” oraz nadążanie za potrzebami klientów spowodowało również urozmaicenie parku maszynowego. Początkowo działalność opierała się tylko na maszynach konwencjonalnych, od trzech lat przedsiębiorstwo oferuje również usługi na maszynach cyfrowych. W zakresie usług jest toczenie, szlifowanie, polerowanie, spawanie metodą MIG/MAG i TIG. Obróbka wykonywana jest w stali czarnej, nierdzewnej, aluminium.
Możliwe jest zamówienie w „Prymecie” balustrad ze stali nierdzewnej. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, bo są estetyczne, nowoczesne i „na lata”.

Dlaczego przystąpił Pan do KDR?

Uważam, że wszyscy przedsiębiorcy powinni pomagać dużym rodzinom, ponieważ dzieci są naszą przyszłością

Dane firmy:
PRYMET Bogusław Pryba
Ulica Kupnera 82
14-260 Lubawa
Tel. + 48 89 645 44 61, +48 504 259 461
Strona: www.prymet.eu

Tabela ziżek

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top