Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Inne » Harcerze organizują akcję ,,Od serca dla zwierzęcia”

Harcerze organizują akcję ,,Od serca dla zwierzęcia”

Harcerze organizują akcję ,,Od serca dla zwierzęcia”

1

Każdego roku 22 lutego w rocznicę urodzin generała Roberta Baden–Powella założyciela skautingu skauci na całym świecie, zuchy, harcerze i instruktorzy ZHP obchodzą Dzień Myśli Braterskiej. To szczególny dzień, w którym pomimo zgiełku codzienności ma szansę poczuć wyjątkową, łączącą nas wszystkich więź braterstwa. Z tej okazji w sobotę zuchy z X LGGZ “Pracowite Pszczółki” wykonały piękne kartki a na harcerzy czekała terenowa gra na temat skautingu. Pomimo iż obchodziliśmy  nasze wielkie harcerskie święto nie zapomnieliśmy  o naszych czworonożnych przyjaciołach . Zastępowa Paulina Micka i podzastępowa Patrycja Krajewska, z V Lubawskiej Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej “InVictus” ze swoim zastępem “InVijeżynki” napisały projekt ,,Od serca dla zwierzęcia” , którego  celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Iławie. Zima to wyjątkowo trudny okres dla schronisk, więc dlatego zbieramy dla nich karmę, koce,ubrania i różne przydatne rzeczy dla zwierząt.

Na wszystkie osoby o wielkim sercu czekamy od czwartku do soboty w godz. od 16.30-17.30 przy Parafii św.Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w Lubawie.

Prosimy o wsparcie i serdecznie dziękujemy za pomoc.

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt ze mną Pauliną Micką (nr.tel 50359803) lub z koordynatorem projektu Magdaleną Kirzenkowską (nr. tel 516456800)

pwd. Magdalena Kirzenkowska

drużynowa V Lubawskiej Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej  „InVictus”

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top