Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » III Rzut Ligi Szkolnej Młodzików w zapasach

III Rzut Ligi Szkolnej Młodzików w zapasach

W dniu 11.04.2015r. w Nowym Mieście Lubawskim odbył się III Rzut Ligi Szkolnej Młodzików w zapasach styl klasyczny oraz w zapasach dziewcząt. Lubawę reprezentowało 15 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Przemysław Rożentalski 42kg, Wojciech Światkowski 47kg oraz Radosław Gajewski 53kg. Drugie miejsce zajęli: Hubert Januszewski 35kg oraz Błażej Licznerski 66kg. Brązowy medal zdobył Jakub Łupaczewski 32kg. Ponadto w Turnieju wystartowali: Jakub Giziński, Igor Ewertowski, Filip Łużyński, Grzegorz Myszkowski, Adrian Józefowicz, Kacper Rudowski, Maciej Florkowski, Wojciech Machulski oraz Nikodem Zawadzki. W klasyfikacji szkół III m zajęła  Szkoła Podstawowa w Lubawie, w klasyfikacji klubowej  MLKS „SOKÓŁ”Lubawa zajął również III m.

Materiał: Sokół Lubawa