Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » III Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu z udziałem zawodniczek z CSW Champion Lubawa!

III Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu z udziałem zawodniczek z CSW Champion Lubawa!

III Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu z udziałem zawodniczek z CSW Champion Lubawa!

championi_(10)-1W dniach od 30 czerwca do 05 lipca br. w Krynicy Zdroju odbywało się zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów Starszych w kickboxingu w formule walki light-contact (walka ciągła) i kick-light (walka ciągła z niskim kopnięciem na udo). Zgrupowanie było kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Europy w tej grupie wiekowej, które odbędą się w dniach 14-22 września 2013 roku po raz pierwszy w Polsce w Krynicy Zdroju. Tak więc reprezentacje będą swoje zmagania toczyć ponad tydzień o prymat najlepszych zawodników naszego kontynentu. Nasz region w tej grupie wiekowej reprezentują dwie zawodniczki z CSW Champion Lubawa Oliwia Lóźniewska i Oliwia Piotrzkowska wraz z trenerem Rafałem Mazurowskim, który należy do sztabu szkoleniowego kadry.

Kadrowicze trenowali w hali jak i także na świeżym powietrzu, ponadto szlifowali swoją formę w górzystych Beskidach natomiast regeneracja sił po ciężkich treningach odbywała się na basenach, a także w źródłach termalnych na Słowacji. Na Krynickim deptaku odbyły się również walki eliminacyjne z kadrowiczami ze Słowacji, które miały wyłonić z pośród zawodników i zawodniczek z Polski kadrę A i B. Bardzo pomyślnie wypadła Oliwia Lóźniewska, która zdecydowanie wygrała swoją walkę. Nie co gorzej wypadła Oliwia Piotrzkowska ulegając zawodniczce ze Słowacji. Już niebawem powołania otrzymają także zawodnicy i zawodniczki kadetów młodszych i starszych w formule walki pointfighting (walka przerywana). Liczymy że i w tej wersji zawodników z CSW Champion Lubawa nie zabraknie, ale za nim to nastąpi klub lubawski czeka obóz nad morzem już od 27 lipca do 04 sierpnia, gdzie głównie skupiona uwaga będzie także na przygotowaniach do wrześniowych Mistrzostw Europy.

Materiał: CSW Champion

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top