Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – Finał wojewódzki

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – Finał wojewódzki

Zakończyły się zmagania drużyny LUKS Kopernik Lubawa  w IV turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska.   Dnia 2. 10.  2013 r. na stadionie miejskim w Ostródzie odbył się finał wojewódzki. Nasza drużyna w swojej   grupie zajęła III miejsce i ostatecznie została sklasyfikowana na V miejscu w województwie. W finale drużyna Salon  Don Bosco Ostróda pokonała drużynę SP 14 Elbląg 3:2 i będzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolskim w Warszawie
Wyniki meczów z udziałem drużyny z Lubawy:
LUKS Kopernik Lubawa-  Salonbn Don Bosco Ostróda   2:3
Bramki strzelili: Kacper Sendlewski, Łukasz Senkowski

LUKS Kopernik Lubawa-SP 14 Elbląg 2:2
Bramki strzelili: Szymon Szymański, Tobiasz Kłosowski

LUKS Kopernik Lubawa-  Debeściaki   Węgorzewo   5 : 1
Bramki strzelili: Kacper Sendlewski 2 , Jakub Groszkowski, Tobiasz Kłosowski, Łukasz Senkowski
Tabela                                                                   PKT                   BR
1Salon  Don Bosco Ostóda                                         6                    5:8
2 SP 13 Elbląg                                                             5                   8:3
3 LUKS Kopernik Lubawa                                            4                    9:6
4 Debeściaki Węgorzewo                                           1                    1:6

Skład  drużyny: Jakub Leliwa br, Tobiasz Kłosowski, Kacper Sendlewski, Szymon Szymański, Jakub Groszkowski, Korneliusz Frosik,
Artykuł: Witold Fafiński