Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Kacper Łuczak srebrnym medalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kacper Łuczak srebrnym medalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W Drzonkowie w dniach 28-30.04.2017 r. 160 zawodników z 54 klubów stoczyło 270 walk o tytuły mistrza XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. W grupie tej znalazło się sześciu zawodników MLKS “Sokół” Lubawa. Swój życiowy sukces odniósł Kacper Łuczak, który w kategorii wagowej do 85 kg zdobył srebrny medal. Dobrze spisał się także Radosław Gajewski w wadze do 63 kg zajmując piąte miejsce. Pozostałe sokoły sklasyfikowane zostały na: XIV m Jakub Kłosowski – 50 kg, XVIII m Maciej Florkowski i XII m Filip Januszewski obaj w wadze do 54 kg, XXII m Wojciech Machulski – 69 kg. W klasyfikacji drużynowej z dorobkiem 17 pkt MLKS “Sokół” sklasyfikowany został na X miejscu . Cieszymy się bardzo z sukcesu Kacpra, wiemy ile pracy, wysiłku i wyrzeczeń jest potrzebnych by stanąć na podium zawodów tak wysokiej rangi. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Nasz Klub w finałach OOM, ponieważ sam awans do tych zawodów jest dużym osiągnięciem. Dziękujemy również Władzom Miasta Lubawa i oczywiście naszym niezawodnym sponsorom za wspieranie działań i umożliwianie realizacji marzeń młodym sportowcom.

materiał: MLKS Sokół Lubawa