Korzystanie z serwisu oznacza akceptacj─Ö polityki plik├│w cookies | Zgadzam si─Ö ÔÇô>
Tu jeste┼Ť: Home » Wiadomo┼Ťci » Komunikat z Mistrzostw Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce

Komunikat z Mistrzostw Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce

Komunikat z Mistrzostw Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce

W sobot─Ö, 23. kwietnia, na Stadionie ┼üazienkowskim odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce. Przy ┼éadnej, s┼éonecznej pogodzie dzieci i m┼éodzie┼╝ mia┼éy okazj─Ö rywalizowa─ç o medale w 3. kategoriach wiekowych. Do rozdania by┼éy kr─ů┼╝ki za biegi na dystansach 60, 100, 200, 300, 600, 800 i 1000m, a tak┼╝e w sztafecie 4x100m, skoku w dal, skoku wzwy┼╝, rzucie pi┼éeczk─ů palantow─ů, rzucie oszczepem i pchni─Öciu kul─ů. Najlepszych dekorowa┼é Jacek R├│┼╝a┼äski, dyrektor O┼Ťrodka Sportu i Rekreacji i jednocze┼Ťnie prezes Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ÔÇ×LubawaÔÇŁ.

Blisko 4-godzinne zmagania, tradycyjnie, w roli spikera poprowadził niezawodny Marek Tykarski, a w rolę sędziów wcielili się: Regina Bartkowska, Kamila Urbańska, Leszek Kołodziejski, Marcin Dmochewicz, Mariusz Ruczyński, Marek Goniszewski i Patryk Aranowski. Zawody obsługiwali również pracownicy OSiR: Iwona Krotowska, Rafał Pruszewicz, Robert Tyburski i Błażej Urbański.

Oto medali┼Ťci w poszczeg├│lnych konkurencjach:

Rocznik 2009 i młodsze

– bieg na 60m

1. Klaudia Dmochewicz (Złotowo), 2. Amelia Malinowska (Złotowo, LKS), 3. Marika Kasprowicz (Sampława)

– bieg na 300m

1. Ewelina Chor─ůgiewska (Z┼éotowo, LKS), 2. Maja Bartkowska (Samp┼éawa, LKS), 3. Natalia Piekoszewska (Samp┼éawa)

– bieg na 600m

1. Maja Kanicz (Lubawa,LKS), 2. Malwina Banacka (Sampława), 3. Julia Śliwczyńska (Sampława)

– sztafeta 4x100m

1. SP Samp┼éawa (Maja Bartkowska, Natalia Piekoszewska, Marika Kasprowicz, Zuzanna Mederska), 2. LKS Lubawa (Amelia Malinowska, Klaudia Dmochewicz, Kinga Golder, Ewelina Chor─ůgiewska), 3. SP Kazanice II (Milena Rybi┼äska, Amelia Rydel, Lena Banacka, Monika Kami┼äska)

– skok w dal

1. Maja Bartkowska (Sampława, LKS), Milena Rybińska (Kazanice), 3. Maja Kanicz (Lubawa, LKS)

– skok wzwy┼╝

1. Wiktoria Kisicka (Samp┼éawa), 2. Ewelina Chor─ůgiewska (Z┼éotowo, LKS), Agnieszka Rochewicz (Kazanice)

– pchni─Öcie kul─ů 3kg

1. Wiktoria Liberacka (Złotowo, LKS), 2. Amelia Malinowska (Złotowo, LKS), 3. Weronika Kułakowska (Sampława)

– rzut pi┼éeczk─ů palantow─ů

1. Klaudia Dmochewicz (Złotowo), 2. Weronika Kułakowska (Sampława), 3. Agnieszka Rochewicz (Kazanice)

Rocznik 2009 i młodsi

– bieg na 60m

1. Maksymilian Biczkowski (Złotowo), 2. Nikodem Mejka (AZPO, LKS), 3. Marcel Dreszler (AZPO, LKS)

– bieg na 300m

1. Mateusz Szynaka (Samp┼éawa), 2. Kamil Cie┼Ťniewski (Z┼éotowo), 3. Igor Guzowski (Kazanice)

– bieg na 1000m

1. Wojciech Zelmański (Sampława), 2. Szymon Truszczyński (LKS), 3. Mateusz Pokojski (Kazanice)

– sztafeta 4x100m

1. SP Z┼éotowo (Kamil Cie┼Ťniewski, Jan Fafi┼äski, Hubert Muszy┼äski, Maksymilian Biczkowski), 2. SP Samp┼éawa (Igor Goniszewski, Mateusz Szynaka, Nikodem M├│wi┼äski, Jakub Pokojski), 3. LKS Lubawa (Szymon Truszczy┼äski, Fabian Biegajski, Marcel Dreszler, Antoni Piotrowicz)

– pchni─Öcie kul─ů 3kg

1. Bartosz Pe┼éka (Z┼éotowo), 2. Antoni Wi┼Ťniewski (Samp┼éawa), 3. Jakub Pokojski (Samp┼éawa)

– skok w dal

1. Jan Fafiński (Złotowo), 2. Marcel Dreszler (AZPO, LKS), 3. Antoni Piotrowicz (Lubawa, LKS)

– skok wzwy┼╝

1. Nikodem Mówiński (Sampława), 2. Igor Goniszewski (Sampława)

– rzut pi┼éeczk─ů palantow─ů

1. Igor Goniszewski (Samp┼éawa), 2. Antoni Wi┼Ťniewski (Samp┼éawa), 3. Bartosz Pe┼éka (Z┼éotowo)

Roczniki 2007-2008

– bieg na 100m

1. Maja Banacka (Kazanice, LKS), 2. Jowita Jakubowska (Złotowo, LKS), 3. Aleksandra Kanicz (Lubawa,LKS)

– bieg na 300m

1. Maja Banacka (Kazanice, LKS), 2. Oliwia Labicka (Sampława, LKS), 3. Aleksandra Kanicz (Lubawa, LKS)

– sztafeta 4x100m

1. LKS Lubawa (Maja Banacka, Julia Szauer, Aleksandra Kanicz, Maja Sadowska), 2. LKS Lubawa II (Oliwia Labicka, Wiktoria Depczyńska, Julia Nierzwicka, Jowita Jakubowska)

– skok w dal

1. Julia Nierzwicka (Złotowo, LKS), 2. Wiktoria Depczyńska (Złotowo, LKS), 3. Julia Szauer (Rożental, LKS)

– skok wzwy┼╝

1. Julia Nierzwicka (Złotowo), 2. Julia Leliwa (Sampława)

– pchni─Öcie kul─ů 3kg

1. Nikola Krotowska (ZS Lubawa, LKS), 2. Nicole Rykaczewska (Lubawa,LKS), 3. Oliwia Labicka (Sampława, LKS)

– rzut oszczepem

1. Karolina Kołodziejska (Kazanice, LKS), 2. Nikola Krotowska (ZS LubawaLKS)

Roczniki 2007-2008

– bieg na 100m

1. Adrian Zieliński (Złotowo, LKS), 2. Bartosz Zakreta (Sampława, LKS), 3. Dawid Brzozowski (AZPO)

– bieg na 300m

1. Adrian Zieliński (Złotowo, LKS), 2. Paweł Margalski (Sampława), 3. Paweł Junkier (Złotowo)

– bieg na 1000m

1. Kamil Sendobry (Złotowo)

– skok w dal

1. Bartosz Zakreta (Sampława, LKS), 2. Patryk Ochlak (Złotowo), 3. Paweł Klonowski (Sampława)

– skok wzwy┼╝

1. Bartosz Truszczyński (Sampława), 2. Kacper Barbarski (Sampława)

– pchni─Öcie kul─ů 4kg

1. Błażej Truszczyński (Sampława), 2. Błażej Jackiewicz (Kazanice), 3. Dawid Turulski (Złotowo)

– rzut oszczepem

1. Dawid Brzozowski (AZPO), 2. Paweł Margalski (Sampława, LKS), 3. Błażej Jackiewicz (Kazanice)

Rocznik 2006 i starsze

– bieg na 100m

1. Anna Szauer (ZS Lubawa, LKS), 2. Klaudia Kucińska (ZS Lubawa,LKS), 3. Karolina Tykarska (AZPO)

– bieg na 600m

1. Sofia Levytska

– sztafeta 4x100m

1. LKS Lubawa (Patrycja Kołodziejska, Julia Niedziela, Patrycja Ligman, Klaudia Kucińska)

– skok w dal

1. Karolina Tykarska (AZPO)

– pchni─Öcie kul─ů 3kg

1. Patrycja Ligman (ZS Lubawa, LKS), 2. Klaudia Kucińska (ZS Lubawa, LKS), 3. Patrycja Kołodziejska (ZS Lubawa, LKS)

– rzut oszczepem

1. Julia Niedziela (AZPO, LKS), 2. Patrycja Ligman (ZS Lubawa, LKS), 3. Patrycja Kołodziejska (ZS Lubawa, LKS)

Rocznik 2006 i starsi

– bieg na 100m

1. Bartłomiej Zdrojewski (Lubawa)

– bieg na 200m

1. Bartłomiej Zdrojewski (Lubawa)

– bieg na 1000m

1. Paweł Rafiński (ZS Lubawa, LKS)

– sztafeta 4x100m

1. SP Złotowo (Paweł Junkier, Kamil Sendobry, Patryk Ochlak, Adrian Zieliński), 2. SP Sampława (Paweł Margalski, Paweł Klonowski, Błażej Truszczyński, Bartosz Zakreta)

– pchni─Öcie kul─ů 6kg

1. Mateusz Ewertowski (ZS Lubawa,LKS), 2. Jakub Majewski

– rzut oszczepem

1. Jakub Majewski

Komentarze

Komentarze

Translate ┬╗
Scroll to top