Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS

W Zamościu w dniach 12-14.05.2017 r. lubawskie Sokoły walczyły podczas Krajowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS kadetów i młodzieżowców w zapasach w stylu klasycznym. Złoty medal zdobył Kacper Łuczak w kategorii do 100 kg. Kacper wszystkie walki wygrał przed czasem w pierwszej rundzie nie tracąc ani jednego punktu technicznego. Z brązowymi medalami wrócili Radosław Gajewski w kat. do 63 kg w grupie kadetów oraz Michał Zawadzki w grupie młodzieżowej w kat. do 66 kg. Cieszą coraz lepsze walki Michała wracającego do formy w nowej kategorii wagowej, chociaż to jeszcze nie ostatnia waga w której go zobaczymy. W walce o brązowy medal pokonał on aktualnego Mistrza Polski juniorów. Pozostali startujący z Lubawy zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach: Jakub Kłosowski 5 m – 54 kg, Maciej Florkowski 5 m -58 kg, Wojciech Machulski 11 m – 69 kg.W klasyfikacji drużynowej w stawce 16 klubów MLKS “Sokół” Lubawa sklasyfikowany został na V miejscu.

materiał:Henryk Mężykowski