Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Mistrzostwa Polski w Piotrkowie Trybunalskim

Mistrzostwa Polski w Piotrkowie Trybunalskim

W dniach 30 maja do 1 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym. Zawody zostały wykonane w grupie kadetów oraz połączonej grupie junior i młodzieżowiec. W grupie młodzieżowca w kategorii do 74 kg wystartowało 2 zawodników: Tomasz Ewertowski, który wygrał jedną walkę następne dwie przegrał i odpadł z turnieju oraz Filip Sosnowski, który zdobył brązowy medal. W grupie kadetów wystartowało 5 zawodników: w kategorii do 46 kg pierwsze miejsce zajął Michał Zawadzki, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem, w kategorii do 58 kg drugie miejsce zajął Kamil Bieniaszewski, do 69 kg drugie miejsce zajął Łukasz Wojdat oraz w kategorii do 76 kg drugie miejsce Jakub Jarzembowski i 5 miejsce Patryk Jankowski. W łącznej klasyfikacji grupowej Sokół Lubawa zajął 4 miejsce.