Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Inne » Nocka zuchowo – harcerska

Nocka zuchowo – harcerska

Nocka zuchowo – harcerska

Z 28 na 29 stycznia 2014 roku odbyła się nocka zuchowo – harcerska w salce parafialnej na plebanii kościoła pw. św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła organizowana przez X Lubawską Grunwaldzką Gromadę Zuchową „Pracowite Pszczółki” i V Lubawską Grunwaldzką Drużynę Harcerską „InVictus”. We wtorek po przybyciu na miejsca cała grupa udała się na bardzo ciekawe zajęcia teatralne w Miejskim Ośrodku Kultury. Dzieci uczyły się m.in. jak prawidłowo rozgrzewać się przed występem.
Następnie wszyscy udali się na pyszne naleśniki. Zuchy pomagające przy WOŚP musiały się spieszyć, bowiem czekał na nie film „Robaczki z Zaginionej Doliny”. W tym czasie starsi harcerze pałaszowali obiad, a następnie udali się na film „Hobbit: Pustkowie Smauga”, a zuchy w tym czasie wybrały się pod ruiny zamku, aby zuchenka Ania Wierzbowska złożyła Obietnicę Zuchową. Wieczorem odbyło się karaoke, a także zajęcia z charakteryzacji. Dh Magda uczyła wszystkich jak można zrobić sobie siniaki i się „postarzyć” używając tylko farbek plakatowych. Następnego dnia rano po śniadaniu i posprzątaniu zuchy udały się na zajęcia wokalne, a harcerze uczestniczyli w zajęciach tanecznych. Następnie odbyła się zamiana tak, aby każdy uczestniczył w obu rodzajach zajęć.

Chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować dh Marcinowi Staniszewskiemu za udostępnienie salki parafialnej oraz Wioli Strzeleckiej, Andżelice Kukli, Beacie Zielińskiej, Agacie Zielińskiej, Marcie Kosińskiej – pracownikom MOK-u i kina oraz Zenonowi Paprockiemu za pomoc w organizacji zajęć. Czuj! Czuwaj!

HO Aleksandra Gacioch & pwd. Magdalena Kirzenkowska

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top