Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Pierwszy turniej o Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej

Pierwszy turniej o Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej

Pierwszy turniej o Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej

W niedzielę, 22 grudnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Św. Barbary odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych turniejów o Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej. W rywalizacji udział wzięło 5 zespołów – Avista Łążyn, FC Dzikie Koty, Młoda Ferajna, FC Włochatki i Automatic – które grały systemem „każdy z każdym” w czasie 2×10 minut.

Niektóre mecze były dosyć jednostronne, ale kilka pojedynków stało na wysokim poziomie i kilkudziesięciu kibiców zasiadających na trybunach miało okazje do nagradzania zawodników gromkimi brawami. Było tak, m.in. w meczu Avisty i Automatic, który trzymał w napięciu do ostatnich sekund i decydował o końcowej klasyfikacji.

Oto zanotowane wyniki:

Avista Łążyn – FC Włochatki 10:1

Młoda Ferajna – Automatic 0:11

FC Dzikie Koty – FC Włochatki 3:1

Avista Łążyn – Młoda Ferajna 3:3

FC Dzikie Koty – Automatic 2:13

FC Włochatki – Młoda Ferajna 0:3

FC Dzikie Koty – Młoda Ferajna 4:3

Automatic – Avista Łążyn 3:2

FC Dzikie Koty – Avista Łążyn 1:21

Automatic – FC Włochatki 11:0

Zwycięzcą pierwszego turnieju Grand Prix Lubawy został Automatic (12 punków, bramki 38:4), który na podium wyprzedził Avistę Łążyn (7, 36:8) i FC Dzikie Koty (6, 10:38).

Skład Automatic: Mikołaj Ewertowski – Grzegorz Ewertowski, Szymon Zelmański, Dominik Rogożyński, Filip Ruciński, Radosław Gajewski, Szymon Łątkowski (najskuteczniejszy strzelec – 9 goli), Kacper Sendlewski, Bartosz Kuczyński, Szymon Szymański.

Przypomnijmy, że w ramach cyklu rozegrane zostaną jeszcze 2 turnieje: następny w niedzielę 19 stycznia, a ostatni w niedzielę 23 lutego. Zapraszamy wszystkie chętne drużyny (wpisowe 100 zł) do zgłaszania swojego udziału w recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top