Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Inne » Piknik integracyjny w Środowiskowym Domu Samopomocy

Piknik integracyjny w Środowiskowym Domu Samopomocy

Piknik integracyjny w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dnia 12 czerwca 2014 r. Środowiskowy Dom Samopomocy gościł uczestników oraz kadrę Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowego Miasta Lubawskiego. Celem spotkania obu placówek były tradycyjne już warsztaty integracyjne, odbywające się na terenie ogrodu należącego do ŚDS Lubawa. Uczestnicy warsztatów zostali przywitani przez kierownictwo obu Domów, po czym nastąpiła część rekreacyjno – sportowa. Uczestnicy bawili się podczas wspólnej rywalizacji sportowej: wyścigu na nartach czteroosobowych, w spodniach dla trzech osób  czy na szczudłach. Chętni mogli spróbować swoich sił w badmintonie czy turnballu.
W przerwach w zmaganiach sportowych uczestnicy posilali się daniami przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność: kaszanką i kiełbaskami z ogniska, bigosem przygotowanym na zajęciach kulinarnych oraz słodkimi wypiekami. Nie zabrakło również muzyki, przy której bawili się miłośnicy tańca.
Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej i przyjacielskiej atmosferze. Słoneczna pogoda dopisała, a dobry humor towarzyszył każdemu. Warsztaty integracyjne sprawdziły się już po raz kolejny jako doskonała okazja do zabawy, lepszego, wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń zawodowych.

Materiał: ŚDS Lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top