Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » PODSUMOWANIE ROKU 2020 – LKS Lubawa (Część 3 ostatnia)

PODSUMOWANIE ROKU 2020 – LKS Lubawa (Część 3 ostatnia)

PODSUMOWANIE ROKU 2020 – LKS Lubawa (Część 3 ostatnia)

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY NAS WSPIERALI W TYM TRUDNYM 2020 ROKU!!!W poprzednich częściach skupiliśmy się na osiągnięciach zawodników i wysokim miejscu klubu w województwie, powiecie, mieście tym bardzo trudnym roku. Wszystkie te medale Mistrzostw Polski, Makroregionu czy Zawodów Ogólnopolskich to ciężka praca wykonana przez pasjonatów lekkiej atletyki.Bardzo 🥇🥈wysokie miejsca w Ogólnopolskim Systemie Sporu Młodzieżowego nie biorą się znikąd. To efekt końcowy wieloletniej pracy zawodników, trenerów i działaczy oraz wsparcia sponsorów. Sukces tym większy ,że osiągnięty w tym najtrudniejszym roku.Oczywiście to tylko namiastka tego co działo się w nowej rzeczywistości. My jako klub odwdzięczaliśmy się promocją na arenach sportowych i w środkach masowego przekazu. A było o nas słychać w wielu miastach Polski:Radom, Włocławek Słupsk, Ciechanów, Olsztyn,Toruń, Bydgoszcz, Giżycko,Spała, Pasłęk, Puck mimo pandemii. Z całą pewnością możemy przyznać, że nie byłoby tych wspaniałych medali osiągnięć, gdyby nie instytucje i firmy, które nas wspierają.Możemy też śmiało stwierdzić ,że wyniki były by jeszcze lepsze , gdyby środków finansowych było więcej. „Ale tak krawiec kraje jak materii staje”. Mimo mniejszej dotacji o 50% z Urzędu Miasta Lubawa, trzeba szczerze przyznać ,że jest to nadal nasz największy sponsor. Bez tego wsparcia klub nie miałby racji bytu, a dalekie wyjazdy na zgrupowania, czy Mistrzostwa Polski nie mogłyby dojść do skutku.

1. W 2020 ROKU WSPIERALI NAS:

URZĄD MIASTA LUBAWA

MINISTERSTWO SPORTU (PROGRAM KLUB, PROGRAM LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO)

POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI – PROGRAM LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO,

WARMIŃSKO MAZURSKIE ZRZESZENIE LZS w OLSZTYNIE.

WARMIŃSKO-MAZURSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI W OLSZTYNIE

2. Sponsorzy:Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane – Zdzisław Wierzbowski, Lubawska Spółka Komunalna, ORISTO Sp z.o.o., LIBRO Marek Liberacki, AMAK LUBAWA Michał Kasprzycki, FIRMA Handlowo -Usługowa SZKŁOMAL Piotr Truszczyński, Zakład Usług Elektrycznych ELEKTROINSTAL s.c., Dawid Ornowski, PF-Pak Michał Tykarski.

3.Dziękujemy również tym wszystkim trenerom/nauczycielom, którzy nam pomagali : Ireneusz Bukowiecki, Śp. Wiesław Czerniakowski, Krystian Paluch, Wojciech Brodowski, Maciej Bukowiecki, Bronisława Ludwichowska, Leon Prusakowski, Leszek Makowski, Jacek Cytlał, Zbigniew Ludwichowski, Mariusz Ruczyński, Mirosława Groszkowska.

4. Media: Głos Lubawski, E – Lubawa.pl, TV Lubawa, Wama- sport.pl

5.Transport: Radosław Sadowski, Kris Bus.

Na koniec jeszcze raz ogromnie dziękujemy tym wszystkim, którzy nas WSPARLI W ROKU 2020 roku. BRAWO🏆👏👏👏

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top