Tu jesteś: Home » Wiadomości » Praca w OSiR

Praca w OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie

poszukuje pracowników do obsługi parku linowego w Lubawie, na stanowisko pracownik zaplecza sportowego.

NASZA OFERTA:

  • umowa o pracę na pełen etat w okresie od 20 maja do 15 września 2019 roku (również w niektóre weekendy),

  • wynagrodzenie w wysokości 1800 zł na rękę plus nagroda na koniec sezonu uzależniona od osiągniętego przychodu,

  • należny urlop wraz ze świadczeniem urlopowym,

  • wypłata zawsze na czas,

  • trzynastka” po przepracowanym całym okresie umowy,

  • miła atmosfera w pracy,

NASZE WYMAGANIA:

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista i cierpliwość,

  • odpowiedzialność, sumienność, punktualność,

  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą,

  • brak lęku wysokości, przestrzeni,

  • sprawność fizyczna,

  • konieczność pozytywnego przejścia badań wysokościowych powyżej 3m,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • ukończony 18 rok życia,

  • wykształcenie co najmniej zawodowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW DOTYCZĄCYCH OBSŁUGI PARKU LINOWEGO:

  • sprzedaż przejść na poszczególnych trasach zgodnie z regulaminem i cennikiem, obsługa kasy fiskalnej,

  • przygotowanie klientów do korzystania z parku linowego,

  • szkolenie klientów,

  • nadzór nad klientami przebywających na trasach,

  • ratownictwo i ewakuacja klientów,

  • przeprowadzanie kontroli sprzętu oraz urządzeń znajdujących się na terenie parku linowego,

  • sporządzanie raportów dziennych fiskalnych oraz merytorycznych,

  • nadzór nad przestrzeganiem regulaminu i zaleceń,

  • udzielanie informacji o świadczonych usługach.

MILE WIDZIANE PANIE

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 515 257 719, przesłanie CV na adres kadry@osir.lubawa.pl lub dostarczenie do recepcji OSiR ul. Łąkowa 8 do dnia 19 kwietnia 2019r.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).”

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie.

2. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: e-mail: remigiusz@marszelewski.pl.

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz art. 22¹ Kodeksu Pracy – ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j.Dz.U.2018.917 z póź.zm) w celu rekrutacji do pracy w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie.

4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.

6. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, w przypadku danych pozyskanych w wyniku zgody – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, dawniej GIODO) gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top