Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » „Ranking „Maximus” 2013 – Konkel trzeci

„Ranking „Maximus” 2013 – Konkel trzeci

Iławianin Zbigniew Kotewicz zwyciężył w prowadzonej po raz pierwszy przez Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver” klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika na lubawskich kortach. Tuż zanim uplasował się nowomieszczanin Łukasz Żywicki, który stracił do zwycięzcy 280 pkt.
Na najniższym podium znalazł się reprezentant gospodarzy Wojciech Konkel, gorszy od Żywickiego o 54 pkt.
Do punktacji Rankingu „Maximus” zaliczono wyniki uzyskane podczas zawodów: o Puchar Prezes Banku Spółdzielczego w Lubawie, o Puchar Szkłomalu, o Puchar Burmistrza Miasta Lubawa i Ligi Tenisowej „Laver Premium”. Kotewicz zwyciężył w dwóch imprezach (Puchar Prezes BS Lubawa, liga). Najlepszym rezultatem zaś Żywickiego był finał singla „bankowego”. Sklasyfikowanych zostało przeszło 60 graczy.