Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Firma Auto – Naprawa Auto – Handel istnieje od 1986 roku i jest prowadzona przez Pana Grzegorza Tańskiego oraz jego syna Mikołaja. Specjalizuje się w kompleksowej naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, pełnej diagnostyce układów sterujących oraz mechatronice w pełnym zakresie w autach azjatyckich, amerykańskich i europejskich.W zakładzie można również dokonać naprawy powypadkowej, lakierowania w komorze bezpłytowej, montażu i serwisu instalacji gazowych oraz zarówno napełnienia jak i naprawy klimatyzacji. W sprzedaży są części zamienne, akumulatory, szyby i oleje. Prawdziwą „gratką” jest restauracja zabytkowych samochodów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Najstarszym odrestaurowanym samochodem w warsztacie Tańskich jest kabriolet z 1972 roku. Szeroki wachlarz usług oraz profesjonalna obsługa przyciąga klientów  nie tylko z naszego miasta, okolic ale nawet z sąsiednich województw! W dobre ręce swoje auta oddają klienci nawet z Gdańska i Malborka.
Ale spokojnie! Zakład Państwa Tańskich jest w stanie obsłużyć nawet klientów zagranicznych. Bariera językowa? Nie istnieje! Zakład spokojnie może obsłużyć klientów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. To nie wszystko! Firma nie stoi w miejscu. Nieustannie się rozwija.  Świadczy o tym pokaźna galeria dyplomów i certyfikatów ze szkoleń. Można przypuszczać, że dla Tańskich nie ma rzeczy niemożliwych!

Dlaczego firma chce być przyjazna rodzinie?

Pan Grzegorz Tański: Zdaję sobie sprawę z niskiego przyrostu naturalnego oraz tego, że to właśnie te dzieci kiedyś będą musiały pracować na nas. Dlatego jesteśmy po części zobowiązani pomagać dużym rodzinom.

Tabela zniżek

Komentarze

Komentarze

Scroll to top