Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Rodzinna firma Tańskich wspiera rodziny!

Firma Auto – Naprawa Auto – Handel istnieje od 1986 roku i jest prowadzona przez Pana Grzegorza Tańskiego oraz jego syna Mikołaja. Specjalizuje się w kompleksowej naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, pełnej diagnostyce układów sterujących oraz mechatronice w pełnym zakresie w autach azjatyckich, amerykańskich i europejskich.W zakładzie można również dokonać naprawy powypadkowej, lakierowania w komorze bezpłytowej, montażu i serwisu instalacji gazowych oraz zarówno napełnienia jak i naprawy klimatyzacji. W sprzedaży są części zamienne, akumulatory, szyby i oleje. Prawdziwą „gratką” jest restauracja zabytkowych samochodów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Najstarszym odrestaurowanym samochodem w warsztacie Tańskich jest kabriolet z 1972 roku. Szeroki wachlarz usług oraz profesjonalna obsługa przyciąga klientów  nie tylko z naszego miasta, okolic ale nawet z sąsiednich województw! W dobre ręce swoje auta oddają klienci nawet z Gdańska i Malborka.
Ale spokojnie! Zakład Państwa Tańskich jest w stanie obsłużyć nawet klientów zagranicznych. Bariera językowa? Nie istnieje! Zakład spokojnie może obsłużyć klientów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. To nie wszystko! Firma nie stoi w miejscu. Nieustannie się rozwija.  Świadczy o tym pokaźna galeria dyplomów i certyfikatów ze szkoleń. Można przypuszczać, że dla Tańskich nie ma rzeczy niemożliwych!

Dlaczego firma chce być przyjazna rodzinie?

Pan Grzegorz Tański: Zdaję sobie sprawę z niskiego przyrostu naturalnego oraz tego, że to właśnie te dzieci kiedyś będą musiały pracować na nas. Dlatego jesteśmy po części zobowiązani pomagać dużym rodzinom.

Tabela zniżek

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top