Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Seniorzy z UTW poznali firmę Isabella

Seniorzy z UTW poznali firmę Isabella

Seniorzy z UTW poznali firmę Isabella

15 listopada 2018 roku uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie, odwiedzili kolejną firmę. Tym razem był to zakład Isabella, firma produkująca przedsionki do przyczep kempingowych, przedsionki częściowe, dachy, przeciwsłoneczne namioty. Grupę seniorów w zakładzie przywitał kierownik zakładu Pan Roman Strzyżewski oraz kierownik kontroli jakości Pani Iwona Stawiarska, którzy oprowadzili wycieczkę i wyczerpująco opowiedzieli o całym procesie powstawania przystawek produkowanych w lubawskim zakładzie. Zwiedzający lubawski oddział firmy odwiedzili następujące działy produkcji:

-krojownię, gdzie przygotowuje się wykroje do poszczególnych modeli, na tym dziale zobaczyli też sztance-wykrojniki i ich zastosowanie, które wykorzystuje się w firmie do maszynowego wykroju części przystawek,
-drukarnię, w której na wykrojonych już elementach drukowane jest logo firmy,
-szwalnię i jej stanowiska: wszywania zamków, przodów, dachów, boków oraz montażu ostatecznego całości produktu,
-kontroli jakości i pakowania wyrobu,
-podzespołów, gdzie przygotowuje się: śledzie, oczka, osłony itp.
Uczestnicy wycieczki mogli również zobaczyć jak i wejść do gotowego już produktu. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowy bulaj z logo firmy oraz dowiedzieli się, że firma Isabella produkuje również akcesoria kempingowe takie jak stoły, łóżka, taborety, maty plażowe,naczynia, sztućce. W imieniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku za możliwość zwiedzenia zakładu podziękowanie na ręce kierownictwa zakładu złożyła Pani Ewa Okroj.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top