Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Sklep „Boboland” jest przyjazny rodzinie

Sklep „Boboland” jest przyjazny rodzinie

Sklep „Boboland” jest przyjazny rodzinie

Kolejną firmą, która przystąpiła do Karty Dużej Rodziny jest sklep „Boboland”, którego właścicielem jest Pan Tomasz Wyżlic.  Początek działalności rozpoczął się w 1990 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Tam właśnie został otwarty pierwszy raz „Boboland”. Trzy lata później sklep przeniesiono do Lubawy na ul. Rynek, a od 1995 roku do dziś znajduje się na ul. Zamkowej 13. W 2013 roku Pan Tomasz postanowił powiększyć działalność i w sąsiednim budynku otworzył kolejny sklep. Firma na dzień dzisiejszy nie jest wielopokoleniowa, gdyż właścicielem od samego początku jest Pan Tomasz, jednak jak twierdzi planuje przekazać sklepy swoim dzieciom. W ofercie sklepu „Boboland” można znaleźć zabawki, artykuły szkolne, sportowe i od niedawna niemowlęce. Głównymi gośćmi i klientami sklepu są dzieci wraz z rodzicami a nawet i starsze osoby.

Sklep Pana Tomasza Wyżlica przystąpił do Karty Dużej Rodziny głównie dlatego, iż jest to sklep przeznaczony dla dzieci i całych rodzin.

Pan Tomasz pragnie poinformować, że dnia 31 maja (sobota) oraz 1 czerwca (niedziela) sklep będzie czynny od godziny 9:00 do 15:00. Zapraszamy!

 

Dane firmy:
Tomasz Wyżlic Sklep „Boboland”
Ulica Zamkowa 13
14-260 Lubawa
Tel.(89) 645 35 64

Tabela zniżek

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top