Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » “Sokoły” jak zwykle szybowały wysoko

“Sokoły” jak zwykle szybowały wysoko

W dniu 19.09.2015 r w Bydgoszczy nasi zawodnicy rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików w zapasach w stylu wolnym. Mimo, że specjalizujemy się w stylu klasycznym pokazaliśmy się z dobrej strony zdobywając dwa brązowe medale i dwa punktowane miejsca. W wadze do 59 kg. Radosław Gajewski i w wadze do 47 kg Przemysław Rożentalski zajęli III miejsca natomiast Maciej Florkowski był V, a Jakub Giziński VII. Jako Klub zdobyliśmy 7 bardzo cennych punktów wliczanych do Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. Gratulujemy zawodnikom ambitnych walk i życzymy powodzenie w takich samych zawodach w stylu klasycznym już za tydzień w Supraślu.

Warto wspomnieć , że 5 września w Miastku odbył się V Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego w Zapasach Stylu Klasycznym Młodzików Miastko. Na zawodach Jakub Giziński (35 kg) zdobył II m, w tej samej wadze Igor Ewertowski zajął V miejsce. Hubert Januszewski (38 kg) II m. W kategorii wagowej 47 kg. Maciej Florkowski III m. natomiast także w tej wadze Przemysław Rożentalski był II.  Radosław Gajewski (59 kg.) II m.