Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Spotkanie informacyjne projektu „Ja w internecie”

Spotkanie informacyjne projektu „Ja w internecie”

Spotkanie informacyjne projektu „Ja w internecie”

8 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie informacyjne projektu „Ja w internecie” poprowadzone przez Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych „RzeczJasna”. Uczestnicy spotkania mogli poznać wszystkie panele szkoleniowe oraz wypełnić formularze zgłoszeniowe.

Szkolenie obejmuje jeden blok tematyczny i trwa 12 godzin (podzielonych na kilka dni). Nabór uczestników odbywa się na podstawie złożonego formularza zgłoszeniowego, który można pobrać oraz złożyć w Urzędzie Miasta Lubawa. Szkolenia odbywać się będą na terenie miasta, a ich harmonogram zostanie dostosowany do uczestników. Grupy szkoleniowe będą liczyć maksymalnie 12 osób. Jedynym warunkiem warunkiem uczestnictwa w projekcie jest ukończenie 25 roku życia.

RODZIC W INTERNECIE

Szkolenie dedykowane dla rodziców, opiekunów i nauczycieli. Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy z zakresu kontroli rodzicielskiej na komputerach i smartfonach. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak załatwiać codzienne sprawy związane z e-administracją, np. składanie wniosków 500+, uzyskanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

MÓJ BIZNES W SIECI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, albo przygotowują się do otwarcia własnego biznesu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak korzystać z zasobów Internetu aby podnieść skuteczność działania w ramach poszczególnych funkcji biznesowych (komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse, zasoby ludzkie).

MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą wiedzieć, jak załatwić sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu.

KULTURA W SIECI

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników m. in. jak bezpiecznie w legalnych źródłach szukać filmów, muzyki, spektakli, książek, gier, zdjęć, szkoleń i innych dostępnych treści w Internecie.

DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Szkolenie skierowane do osób, które chcą nauczyć się efektywnie korzystać z portali społecznościowych (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram itp.) w swojej codziennej pracy oraz życiu prywatnym.

TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG)

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę i umiejętności pozwalające im stworzyć swoje miejsce w sieci, zarządzać nim, opracowywać i dodawać do niego nowe treści zgodnie z prawem autorskim.

Zgłoszenia i pytania:

Urząd Miasta Lubawa, pok. nr 5,

tel. 89 645 53 06.

ORGANIZATOR SZKOLEŃ:

Urząd Miasta Lubawa

„Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” realizowany

w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje Społeczeństwa,

działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Projekt realizowany w partnerstwie ze stowarzyszeniem Inicjatyw Możliwych RzeczJasna

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top